با نیکا پک آشنا شویم

شرکت نیکا پک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل، تمامی خدمات اسباب کشی را با توجه به نیاز شما ارائه می دهد. در ایران بیشتر شرکت هایی که خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند شرکت های باربری هستند که بیشتر خدمات آنها در قالب تهیه وسیله حمل و نقل و تهیه کارگر برای حمل بار میباشد، اما شرکت نیکا پک جزو معدود شرکت های خدمات اسباب کشی میباشد که از شروع اولین مرحله اسباب کشی، که شامل جمع آوری و بسته بندی اسباب منزل است در کنار شما خواهد بود و این همراهی تا آخرین مرحله که شامل چیدمان اسباب در منزل جدیدتان میباشد ادامه خواهد داشت.

در سالیان اخیر که ما در حوزه بسته بندی و حمل بار فعالیت داریم سعی کرده ایم جزو بهترین ها باشیم و ارائه خدمات بهتر در مواردی مانند بسته بندی اثاثیه، بسته بندی لوازم حساس، حمل بار و خدمات این چنینی که به شما کمک میکند با آسودگی خاطر، اسباب خود را در اختیار ما قرار دهید.

سعی کردیم به تجربه های خود در زمینه بسته بندی در همه حوزه ها اضافه کنیم و یک تیم بسیار قوی بسازیم و خوشحالی ما در این است که توانسته ایم بهترین خدمات را به مشتریان نیکا پک بدهیم. یکی از اهداف مهم مجموعه این بوده که بهترین افراد را در نیکا پک داشته باشیم که با تخصص کامل و با تجربه بتوانند بدون آسیب زدن به لوازم، آنها را بسته بندی و برای ارسال به نقاط مختلف ایران آماده کنند.

باعث افتخار ماست که توانسته ایم درصد بالایی از رضایت مشتریان خود را در سالیان اخیر بدست آوریم.

تماس مستقیم : ۰۲۱۲۲۱۴۰۹۶۱