کارگر تخلیه بار

کارگر تخلیه بار

در صورتی که شما هم از آن دسته کارفرمایانی هستید که نیازی به اسباب کشی کامل توسط باربری را ندارید، می‌توانید از خدمات کارگر تخلیه بار نیکا پک استفاده نمایید. با بهره‌مندی از سرویس کارگر تخلیه بار نیکا پک شما با کارگران مجموعه بصورت مستقیم در ارتباط خواهید بود و در هر زمان که نیاز به جابجایی وسایل ریز و درشت خود را داشتید می‌توانید آن را به کارگران حرفه‌ای نیکا پک بسپارید.
دریافت مشاوره و رزرو سرویس
برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اسباب کشی یا بسته بندی با کارشناسان نیکا پک در ارتباط باشید.
فهرست محتوا

کارگر تخلیه بار کیست؟

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین کارگرهایی که می‌توانید برای اهداف مختلف آن را استخدام کنید تکنسین تخلیه بار است. کارگران تخلیه بار کمی با کارگر اسباب کشی تهران تفاوت دارند. این کارگران می‌توانند انواع بارهای سبک و سنگین را جابجا کرده و در زمان جابجایی به‌سلامت بار توجه داشته باشند.

اکثر باری که این افراد جابجا می‌کنند مصالح ساختمانی است. مصالح ساختمانی در حجم بالا دارای وزن‌های زیادی هستند و جابجایی آن‌ها نیز حساسیت بالایی دارد؛ زیرا احتمال شکستن و خراب‌شدن بسیاری از آن‌ها بالا است.

کارگر تخلیه بار نیکا پک

آیا کارگر تخلیه بار استخدام کنیم؟

اما برای این که بتوانیم بهترین کارگر تخلیه بار را استخدام کنیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ رعایت‌کردن برخی از نکات استخدام کارگر می‌تواند در کیفیت کار کارگر تأثیر داشته و همچنین رضایت شما را نیز جلب کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم هنگام درخواست برای استخدام یک کارگر برای تخلیه بار به نکات زیر توجه کنید:

 • توجه کنید که کارگر دارای تجربه بالایی در این زمینه باشد.
 • کارگر آموزش‌های لازم را در این زمینه دیده باشد.
 • با کارگر قوانین و شرایط کاری خود را مرور کنید.
 • قبل از تخلیه بار با کارگر سر دستمزد توافق پیدا کنید.

نکات قابل توجه در استخدام کارگر برای تخلیه بار

معمولا خدمات کارگر تخلیه بار اکثر شرکت های اتوبار، بصورت سرویس یکباره است و دفعات بعدی که کارفرمایان نیاز به استفاده از این سرویس را داشتند می‌بایست دوباره با تماس با پشتیبانان مجموعه درخواست رزرو دوباره را بدهند.

اما در این شرکت امکانی فراهم شده است تا کارگران مجموعه به‌صورت همکاری کوتاه مدت یا بلند مدت به استخدام کارفرمایان درآیند اما چه در صورت استفاده از خدمات ما و چه در صورت استفاده از خدمات سایر شرکت های کارگری، بهتر است در هنگام استخدام کارگران تخلیه بار به برخی از موارد زیر توجه فرمایید.

توجه به تجربه کارگر

در صورتی که بار شما اثاثیه است یعنی شامل و درشت مختلف مانند اثاثیه منازل یا اداری و شرکتی است، حتما لازم است که به تجربه کارگر مورد نظر خود کاملا توجه نمایید چرا که علاوه بر بلد بودن اصول، سابقه نیز فاکتور مهمی محسوب می‌شود.

هرچقدر هم فرد مورد نظر توانایی بدنی خوبی داشته باشد و آموزش دیده باشد، باز هم برای حرفه‌ای شدن در این کار و یادگیری ریزه‌کاری های اسباب کشی لازم است که سابقه‌ای را برای آن به‌جای بگذارد.

توجه به فیزیک بدنی

هرچند که در اسباب کشی، تیم ما هرروزه نظاره گر این موضوع است که بدون فیزیک بدنی خیلی قوی هم می‌توان وسایل سنگینی را فقط با رعایت اصول حمل بار جابجا کرد اما داشتن توانایی و فیزیک بدنی در کارگر تخلیه بار نکته حائز اهمیتی است.

این موضوع از این جهت دارای اهمیت است که شاید کارگر بدون داشتن آن بتواند وسایل سنگین را جابجا کند اما مطمئنا خستگی زودتر بر کارگر غلبه می‌کند و این خستگی می‌تواند سبب تلف شدن زمان و در نتیجه شامل هزینه های زیادی برای کارفرما شود.

توجه به توقعات هنگام همکاری

وقتی که می‌خواهید کارگری را برای تخلیه بار خود استخدام کنید، مانند هر همکاری دیگر در زندگی، بهتر است که در ابتدا انتظارات از همدیگر را با او طی کنید تا در ادامه مسیر از برخی سوتفاهمات جلوگیری شود.

چرا از کارگر تخلیه بار نیکا پک استفاده کنیم؟

اما آیا استفاده از تکنسین تخلیه بار مزایایی هم دارد؟ در صورتی که فکر می‌کنید که کارگران تخلیه بار مزیت خاصی برای انجام این امور ارائه نمی‌دهند سخت در اشتباهید. در صورتی که از یک کارگر برای تخلیه بار باتجربه و حرفه‌ای استفاده کنید مزایای زیادی نصیب شما و کسب‌وکارتان می‌شود. مهم‌ترین مزیت استخدام کارگر شامل موارد زیر هستند:

 • کارگر حرفه‌ای می‌تواند سرعت تخلیه بار را افزایش دهد.
 • یک کارگر باتجربه می‌تواند با کیفیتی بالا و توجه به‌تمامی نکات بار شما را سالم و بدون آسیب تخلیه کند.
 • هزینه کارگران حرفه‌ای نیز به‌صرفه‌تر است.

استفاده از کارگر تخلیه بار

ویژگی‌های کارگر تخلیه بار

آیا تابه‌حال به این فکر کردید که تکنسین تخلیه بار دارای چه ویژگی‌هایی است؟ اگر به دنبال این هستید که از کارگر باربری غرب تهران برای تخلیه بار و امور مختلف خود در باربری استفاده کنید باید بدانید که یک کارگر حرفه‌ای و باتجربه ویژگی‌هایی دارد که آن را نسبت به دیگر کارگرها متمایز می‌کند. مهم‌ترین این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • دارا بودن قدرت بدنی و فیزیک مناسب
 • داشتن تجربه کافی در این حوزه
 • شناخت دقیق از تجهیزات مورد نیاز
 • قابلیت هماهنگی با سایر اعضای تیم
 • دارا بودن مهارت‌های ارتباطی مناسب

مزایای استفاده از کارگر تخلیه بار نیکا پک

هر شرکتی که در زمینه ارائه کارگر خالی اسباب کشی فعالیت دارد، ویژگی‌هایی را برای خود انتخاب می‌کند تا در بحث خدمات رسانی بتواند موارد بهتری را به مشتریان جدید و یا مشتریان ثابت خود ارائه دهد تا رضایت آن‌ها را بدست آورد.

از این جهت نیکا پک علاوه بر ذکر ویژگی‌های کارگران خود، در زیر چند مورد از مزیت‌های همکاری با آن‌ها را آورده است و تمامی کارگران را با اعتبار خود به محل مورد نظر شما برای هر نوع خدمتی در زمینه اسباب کشی اعزام می‌کند.

جابجا کردن سنگین ترین وسایل

برخی از وسایل سنگین مانند مبلمان و میز وجود دارد که جابجا کردن آن توسط چند کارگر معمولی نیز امکان پذیر است اما وسایل فوق سنگینی نیز همچون گاوصندوق، یخچال‌های ساید و… وجود دارد که فقط کارگر حرفه‌ای حمل اثاث می‌تواند از پس آن برآید.

کارگران نیکا پک علاوه بر داشتن شرایط بدنی بسیار مطلوب برای جابجایی این نوع وسایل، آموزش های پایه‌ای و اصولی حمل و جابجایی انواع وسایل فوق سنگین را پشت سر گذاشته‌اند تا با توجه کردن به ریزه‌کاری های آن، از ضرر و زیان به مشتری در هنگام اثاث کشی جلوگیری شود.

بهره‌گیری تکی بدون درخواست ماشین

مشتریان نیکا پک می‌توانند بصورت تکی حتی بدون نیاز به ماشین هم درخواست کارگر تخلیه بار خود را ثبت کنند که این مورد در اکثر باربری‌ها مقدور نیست و در نتیجه مشتری مجبور می‌شود ثبت درخواست ماشینی را هم که به آن نیاز ندارد را انجام بدهد.

در این مجموعه تمامی کارگران در صورت نیاز کارفرما به هر مبدا دلخواهی از پایتخت که مورد نیاز باشد با سرویس خود یا درخواست سرویس‌هایی همچون اسنپ و تپسی از کارفرما، در زمان دلخواه او اعزام می‌شوند.

کارگر اسباب کشی تکی

تعیین نوع دستمزد توافقی

راه حل های متفاوتی برای تعیین نرخ دستمزد وجود دارد. به‌عنوان مثال قانون برخی از باربری ها ارائه کارگر به صورت ساعتی و دریافت مزد بر اساس ساعات سپری شده است و برخی باربری ها کارگران خود را بصورت سرویس ثابت 3 ساعته اعزام می‌کنند و بابت اضافه ساعت نیز مبلغی طی می‌شود.

اما در شرکت نیکا پک نوع دستمزد توافقی برای راحتی مشتریان متغیر می‌باشد و این مورد طی توافق کارگران با کارفرمایان طی می‌شود اما به‌طور معمول طبق تجربه ما بهترین حالت آن 3 ساعت ثابت و مابقی به ازای هر ساعت مزد اضافی، به صرفه‌ترین راه است.

اعزام سریع به تمامی نقاط تهران

معمولا شرکت های حمل و نقل به دلیل به‌صرفه نبودن اعزام کارگر تخلیه بار، منطقه خاصی را تحت پوشش خدمات خود قرار می‌دهند اما در شرکت باربری نیکا پک به دلیل داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران، تمامی مناطق 22 گانه برای سرویس دهی پوشش داده می‌شود.

از این جهت فرقی نمی‌کند در جنوب تهران باشید یا شمال یا غرب آن. کافیست نزدیک‌ترین شعبه را به خود انتخاب کنید و با تماس با پشتیبانی آن از ارزان ترین خدمات کارگر تخلیه بار بهره بگیرید.

شرکت‌های ارائه‌دهنده کارگر تخلیه بار

اگر کمی در بین آگهی‌هایی که کارگران تخلیه بار از خود منتشر کرده‌اند توجه کرده باشید می‌دانید که این افراد هم به صورت شخصی و تک تک‌نفره و هم به صورت گروهی در شرکت‌های باربری مختلف فعالیت می‌کنند.

امروزه به دلیل تقاضای بالایی که کارگران تخلیه بار پیدا کرده‌اند افراد زیادی به دنبال آن‌ها بوده و شرکت‌های باربری مختلف با استخدام آن‌ها سعی در برطرف‌کردن نیاز مردم دارند. شما باید بین این شرکت‌ها به دنبال موردی باشید که بهترین و حرفه‌ای‌ترین تکنسین تخلیه بار را ارائه می‌دهد.

شرکت ارائه دهنده کارگر تخلیه بار

بهترین کارگر تخلیه بار را از کجا پیدا کنیم؟

ولی سوال اصلی این است که بهترین تکنسین تخلیه بار را از کجا پیدا کنیم؟ می‌توانید در سایت‌های آگهی و کاریابی گشته و این کارگرها را پیدا کنید. اما پیشنهاد ما این است به‌جای این که وقت خود را صرف پیداکردن کارگرهای نا‌شناخته و غیر حرفه‌ای کنید، به سراغ شرکت نیکا پک که از شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و درون شهری تهران است، بروید.

نیکا پک یکی از بهترین شرکت‌های باربری است که تجربه بالایی در زمینه بسته بندی، اسباب کشی، تخلیه بار و… دارد؛ این شرکت از بهترین کارگران تخلیه بار جهت ارائه خدمات خود به مردم بهره می‌برد.

هزینه کارگر تخلیه بار

برای این که بتوانید از یک تکنسین تخلیه بار مناسب برای انجام امور مختلف و تخلیه انواع بارها استفاده کنید باید هزینه و دستمزدی را برای این کار بپردازید. توجه داشته باشید که هر کدام از این شرکت‌ها کیفیت مختلفی در خدمات خود داشته و به دلیل استفاده از کارگران مختلف نرخ‌های متفاوتی را برای آن‌ها قرار داده‌اند. برای اطلاع از قیمت و تعرفه این کارگرها می‌توانید با شرکت‌های باربری تماس بگیرید. اما به‌جای این کار تنها کافی است درخواست خود را به شرکت نیکا پک بدهید.

کارگر تخلیه بار ارزان

اگر به دنبال این هستید که یک کارگر تخلیه بار ارزان‌قیمت مانند کارگر حمل یخچال یا سایر اثاثیه را استخدام کنید، پیشنهاد ما این است که درخواست خود را به شرکت نیکا پک بدهید. نیکا پک یکی از بهترین شرکت‌های باربری در سطح شهر تهران است که علاوه بر ارائه انواع خدمات باربری درون‌شهری و برون‌شهری، کارگرانی مجرب و حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد.

به کمک شرکت نیکا پک می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه از بهترین کارگرهای باربری بهره ببرید. اگر به دنبال این هستید که از خدمات شرکت نیکا پک مطلع شوید، می‌توانید به صورت حضوری به شعبه ما در تهران مراجعه کنید یا با تلفن ما به شماره 02122140961 تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی درباره کارگر تخلیه بار

امروزه استفاده از کارگرهای مختلف تأثیرفوق‌العاده مهمی در کیفیت کار شما دارد. در صورتی که می‌خواهید انواع بار را تخلیه کرده و آن‌ها را به بهترین شکل جابجا کنید باید از کارگر تخلیه بار کمک بگیرید. کارگران تخلیه بار افرادی هستند که دارای قدرت بدنی بالایی بوده و به شکلی حرفه‌ای توانایی جابجایی انواع بارهای سنگین و مصالح ساختمانی را دارند.

در این مقاله هر نکته مهمی که در رابطه با تکنسین تخلیه بار نیاز به دانستن داشتید را با هم بررسی کردیم. شما می‌توانید با برقراری تماس با شرکت نیکا پک بهترین کارگرانی را که برای تخلیه بار وجود دارند را استخدام کنید.

سایر مقالات نیکا پک

اشتراک گذاری محتوا :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم : ۰۲۱۲۲۱۴۰۹۶۱